بولت هیلتی

کاشت میلگرد،کاشت رول بولت،کاشت انکر بولت و مقاوم سازی

bolt hilti

انکر بولت هیلتی

امروزه رول بولت یا انکر بولت های هیلتی (Anchor Bolt) در صنعت ساختمانی و اجرای پروژ های صنعتی عمرانی کاربرد شایانی دارد که در این قسمت به مواردی از این قبیل می پردازیم.
رول بولت هیلتی در انواع مختلفی همچون hsl hsa hsl3 و… موجود میباشد. هر مدل بسته به نیاز مهندسین و تجربه آنان در رابطه با نوع و مدل جهت اجرای اهداف پروژه پس از تحقیق و بررسی تهیه شده و مورد استفاده قرار میگیرد.

از ویژگی های بالای رول بولت هیلتی که آن را در زمره انتخاب اول مهندسان کرده است؛ کیفیت، کارایی راحت و مقاومت بالا در مقابل تحمل بارهای دینامیکی و کششی میباشد که تا تحمل چندین تن بار را بسته به مدل و سایز بولت هیلتی یا انکر بولت فوق را دارد.
موارد مصرفی بولت هیلتی همچون در سد سازی، پل سازی، نصب صفحه درتونل های مترو ،نصب و مهار پایه دستگاه های صنعتی و ماشین الات خط تولید در کارخانجات …

برای دیدن انواع انکر بولت هیلتی که توسط ابزار هیلتی مرکزی ارائه می شود از صفحه دسته بندی انکر ها دیدن کنید.

آموزش استفاده از رول بولت

به طور مثال برای نصب یک مدل رول بولت هیلتی مدل hsl m20 حتما باید از مته مناسب جهت سوراخکاری با سایز m28 استفاده کرد ابتدا مکان مشخص علامت گذاشت میشود.

سپس باید دریل مخصوص را روشن کرده درحالت چرخش و چکش قرار داد تا عمق مناسب جهت کاشت سوراخ کرد و حفره ایجاد شده را تمیز میکنیم و سپس رول بولت را با ضربه وارد سوراخ کرد و بسته به نوع مدل رول بولت با اچار مهره یا پیچ سر anchor bolt را پس از نصب پلیت سفت میکنیم. در این حین رول بولت داخل بتون بصورت مکانیکی عمل کرده و باز میگردد و اماده بارگذاری میشود.

برندهیلتی
ساختچین و المان
ابعادm8.m10.m12.m16.m20.m24
موارد مصرفنصب پایه مخازن پالایشگاهی،نصب و بارگذاری ستون های جدید در ساختمان , دکل های مخابراتی و برق
انواع رول بولتhsa hsl3g hsl tz
داری استاندارد و تایید های فنیBZS/shock, ETA, Fire, Seismic

اخبار و مقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما